• Zapraszam do świata Lene Bjerre Design, Dania, w pobliżu cieśniny Limfjorden w Jutlandii.

  Zapraszam do obejrzenia aktualnego katalogu Heritage JESIEŃ-ZIMA 2020.

  Połączenie tradycji z nowoczesnością. Jasna paleta szarości, srebra, masy perłowej, kaszmiru z domieszką fioletu to kolory które charakteryzują kolekcję Jesień/Zima 2020. Majestatyczne, srebrne świeczniki i haftowane obrusy wraz z eleganckimi detalami dopełniają całości. Zimowa kolekcja łączy spokój, prostotę i ciszę. Z dumą prezentujemy naszą nową zimową kolekcję 2020.

 • Piękna przyroda otaczająca ten malowniczy zakątek to źródło inspiracji
  dla projektantów Lene Bjerre Design.

  Zapraszam do obejrzenia aktualnego katalogu Urban Living  JESIEŃ-ZIMA 2020.

  Atmosfera którą tworzymy w domu jest teraz szczególnie ważna, spędzamy w nim przecież coraz więcej czasu. Co tworzy tę atmosferę? Ramki na zdjęcia na ścianie? Mały, ekscentryczny dodatek? Piękna kanapa? A może wyjątkowa zastawa stołowa, której używasz od 10 lat? My wierzymy, że wszystkie te drobne szczegóły tworzą coś najważniejszego – tworzą dom, dlatego wkładamy całe serce i duszę w każdy przedmiot który wykonujemy – aby pomóc Ci stworzyć nastrój w miejscu które kochasz.

 • Cudowne święta.

  Zapraszam do obejrzenia aktualnego katalogu Christmas Glory JESIEŃ-ZIMA 2020.

  Olśniewająca świąteczna kolekcja Lene Bjerre Design czerpie inspirację z wnętrz o charakterze majestatycznym, w których źródło światła to głównie świece. Metaliczny wygląd świeczników w kolorze antycznego złota dodaje królewskości i wyjątkowego nastroju. Bardzo popularne i piękne świece Lene Bjerre stworzą zaś elegancki dodatek do każdego wnętrza. W tym roku stawiamy również na ozdoby: (ołowiane żołnierzyki, renifery, szyszki, łosie, gwiazdki), błyszczące bombki, subtelną porcelanę oraz eleganckie obrusy. Zapraszam do naszej świątecznej historii.