* * *,

Zima z Green Gate

Koniec czerwca to dla mnie nie tylko początek wakacji ale także niecierpliwe oczekiwanie na zimowy katalog Green Gate. Może to  wspomnienia z dzieciństwa i po prostu urok tych kilku dni w roku, sprawiają, że chce się do nich wracać. A Green Gate, jak nikt inny, potrafi tę magię dla nas wyczarować.

Może dlatego, że wzory na porcelanie nie są nowoczesne, nie gonią za trendami, nie poddają się modzie. Przekaz jest jasny – spokojne, dobre życie, tradycja, rodzinny dom. Bo nie ma nic w świecie lepszego niż czas spędzony z najbliższymi w otoczeniu które się pielęgnuje, kocha, które uspokaja i można je nazwać swoim miejscem na ziemi.

Tegoroczna, zimowa kolekcja Green Gate to kilka nowych wzorów które często wzajemnie się uzupełniają. W tym roku zimowy dom utulony będzie różem, zielenią i błękitem. Dla wielbicieli kolorów innych niż pastelowe, dedykowana jest kolekcja Adele – czarne tło i kolorowe, duże kwiaty. Świetnie uzupełnia się z  kolekcją Juno gold i Alice dusty green. Typowo świąteczna to kolekcja Jingle Bell i Joselyn. Świąteczne detale i oczywiście ostrokrzew.

 

 

 

 

 

 

no comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet