* * *,

Green Gate Winter 2018

Chociaż na dworze piękne słońce a temperatura sięga 30 st w cieniu, już dziś chciałam pokazać Wam nową, zimową kolekcję ukochanej duńskiej marki Green Gate.  Cudowne kolory, bajkowa sceneria i ciepło które bije z każdego zdjęcia – to właśnie uwielbiam w Green Gate!

Podczas przygotowań do najpiękniejszych świąt w roku, kuchnia staje się absolutnym sercem domu.  Sprawdzanie przepisów, odszukiwanie tych małych karteczek na których były zapisane, potem poszukiwania cynamonu, proszku do pieczenia, goździków –  – ile się tam dzieje! Znajdzie się ktoś kto nie poddałaby się tej wyjątkowej atmosferze oczekiwania i radości? Raczej nie 🙂

 

 

Kolekcja Helena i Hailey oparte są na ukochanej gustawiańskiej palecie kolorów połączonej z klasycznymi nadrukami kwiatów Green Gate.

 

 

Trendy mogą się zmienić ale ten o uroczej nazwie “country classic” nigdy nie wyjdzie z mody. Przepiękna, bardzo świąteczna kolekcja Flora Vintage.

 

 

Felicity. Prostota i wyrafinowanie zgrane idealnie. Kolekcja bogata w szczegóły, elegancka, pozwala na stworzenie wnętrza spokojnego, delikatnego.

 

 

Takiego miejsca, w którym można odzyskać równowagę po ciężkim dniu i wkroczyć do strefy komfortu.

 

 

Marley. Kolorowa, subtelna, z mnóstwem kwiatów. Green Gate DNA.

 

 

Czasem wydaje się jakby zimowe, długie wieczory miały trwać wiecznie. Lekarstwem  jest rozjaśnienie wnętrza w nordyckim stylu.
Magnolia & Milla – zimowa paleta kolorów i  odważne projekty, świeże i  bardzo pobudzające do działania.

 

 

Green Gate jest najbardziej znana z klasycznych grafik kwiatowych i jak nikt inny potrafi połączyć tradycję z nowoczesnością. Dzięki współczesnym kolorom i  śmiałym grafikom, kolekcja Penelope i Zindy hołduje obu tym sztukom.

 

 

Jedna z tych kolekcji, która najbardziej w tym sezonie zaskoczyła. Jest absolutnie przepiękna! Josephine & Jolie – kolory, wzory, połączenie złota, czerni i odrobiny pomarańczu – efekt zjawiskowy.

 

Katalog Green Gate Winter 2018 do obejrzenia pod tym linkiem:

http://catalogue.greengate-imagebank.dk/greengate-catalogue-0218/

 

 

 

1 comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet

1 komentarz

Żaneta

Piękne te motywy kwiaty ….no i czerwień 👌❤❤Cudna …kropeczki 👍👍

Odpowiedz