* * *,

Elegancka propozycja Gate Noir na Wielkanoc

Gate Noir

Wielkanoc już za dwa tygodnie, nie mogę się doczekać, powoli wybieram przepisy i porcelanę na uroczyste śniadanie w Wielką Niedzielę. Jeśli nie wiecie jeszcze jak udekorować stół, mam dla Was elegancką propozycję od Gate Noir. Poznaj najnowszą kolekcje.

Porecalna Gate Noir

Najnowsza kolekcja Gate Noir idealna na Wielkanoc

Najnowsza propozycja Gate Noir wywiera ogromne wrażenie. Jest doskonałym odwzorowaniem już dawno zapomnianych dzieł sztuki, jakimi niegdyś zachwycały się nasze babcie i prababcie.

Wystarczy spojrzeć na tę przepięknie zdobioną i ręcznie wykończoną filiżankę, która jest symbolem prawdziwego luksusu. Nie trudno wyobrazić sobie smak kawy czy herbaty upijanej łyk za łykiem z tej oryginalnej i jedynej w swoim rodzaju porcelany.

Gate Noir

Białe, bogato zdobione złotym wzorem talerze, to prawdziwie odświętna zastawa, która w sam raz wpasuje się w klimat Świąt Wielkiej Nocy. Goszcząc wśród wielkanocnych kurczaczków i zajączków, stworzy prawdziwie świąteczną, rodziną atmosferę, sprzyjającą rozmowom, wspomnieniom, zadumie i radości.

 Co wyróżnia porcelanę Gate Noir?

Porcelanę Gate Noir wyróżnia najwyższa jakość i najpiękniejsze wzornictwo, co daje się zauważyć w każdym detalu. Tak gustowna porcelana najlepiej się prezentuje na elegancko zastawionym stole w towarzystwie złotych luksusowych sztućców i wysokiej jakości szkła.

Producent z niesłabnącą kreatywnością i dbałością o najmniejsze szczegóły tworzy porcelanę, która umili rodzinne chwile przy świątecznym stole. Zarówno talerze, jak i filiżanki sprostają najbardziej wymagającym gustom.

Co więcej w ofercie Gate Noir?

Gate Noir to nie tylko porcelana. To również artykuły wnętrzarskie, które w sposób szczególny dekorują wnętrze i wprowadzają do niego klimat prawdziwego luksusu. Efektownie zdobione świeczki i produkty dbające o przyjemny zapach w domu.

Już dziś możemy zadbać o wystrój swojego wielkanocnego stołu, zaopatrując się w przepiękną markową porcelanę i niezwykle eleganckie dodatki. Wybierając Gate Noir mamy szansę wnieść do swojego domu luksus i klasykę.

 

no comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet