* * *,

Lene Bjerre Design – nowa odsłona

Firma Lene Bjerre Design powstała ponad 30 lat temu w Danii, w pobliżu cieśniny Limfjorden w Jutlandii.

 Piękna przyroda otaczająca ten malowniczy zakątek, fascynacja jego zmiennością i wyjątkowym urokiem, stanowiły i nadal stanowią źródło nieskończonej inspiracji dla projektantów Lene Bjerre Design.

 

 

Historia Lene Bjerre sięga roku 1975 gdy firma rozpoczęła projektowanie od ręcznego wytwarzania plisowanych abażurów z resztek pięknych, klasycznych tapet oraz papieru prezentowego. Jakość i oryginalność produktów sprawiły, że abażury stały się bardzo popularne w Danii a potem na całym świecie. Dzięki nowym rozwiązaniom oraz wielkiej miłości do projektowania, Lene Bjerre Design stało się jedną z wiodących duńskich marek.

 

 

Dwa razy w roku pojawia się nowa kolekcja Lene Bjerre Design. I wtedy właśnie nadchodzi czas, gdy z radością wybieramy piękne produkty do domu: poduszki, obrusy, sztućce, lampy, świece, świeczniki, akcesoria łazienkowe, ręczniki, kosmetyczki, donice, akcesoria świąteczne i wiele, wiele więcej. Dzięki unikalnemu skandynawskiemu stylowi tworzymy niepowtarzalną atmosferę ciepłego domowego ogniska.

 

Spoglądając na piękne fiordy Limfjorden jesteśmy nim zafascynowani i zainspirowani  tak samo, jak najnowszą, letnią kolekcją tej marki.

no comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet

Instagram Slider

No images found!
Try some other hashtag or username