* * *,

Lene Bjerre Design – nowa odsłona

Firma Lene Bjerre Design powstała ponad 30 lat temu w Danii, w pobliżu cieśniny Limfjorden w Jutlandii.

 Piękna przyroda otaczająca ten malowniczy zakątek, fascynacja jego zmiennością i wyjątkowym urokiem, stanowiły i nadal stanowią źródło nieskończonej inspiracji dla projektantów Lene Bjerre Design.

 

 

Historia Lene Bjerre sięga roku 1975 gdy firma rozpoczęła projektowanie od ręcznego wytwarzania plisowanych abażurów z resztek pięknych, klasycznych tapet oraz papieru prezentowego. Jakość i oryginalność produktów sprawiły, że abażury stały się bardzo popularne w Danii a potem na całym świecie. Dzięki nowym rozwiązaniom oraz wielkiej miłości do projektowania, Lene Bjerre Design stało się jedną z wiodących duńskich marek.

 

 

Dwa razy w roku pojawia się nowa kolekcja Lene Bjerre Design. I wtedy właśnie nadchodzi czas, gdy z radością wybieramy piękne produkty do domu: poduszki, obrusy, sztućce, lampy, świece, świeczniki, akcesoria łazienkowe, ręczniki, kosmetyczki, donice, akcesoria świąteczne i wiele, wiele więcej. Dzięki unikalnemu skandynawskiemu stylowi tworzymy niepowtarzalną atmosferę ciepłego domowego ogniska.

 

Spoglądając na piękne fiordy Limfjorden jesteśmy nim zafascynowani i zainspirowani  tak samo, jak najnowszą, letnią kolekcją tej marki.

no comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet