* * *,

Wiosennie z Green Gate

Wiosenna kolekcja Green Gate. Każdy nowy katalog tej marki to ogromne zaskoczenie i wielka radość!  Kolory, wzory, jakość wykonania – uwielbiam!

 

Duńska firma Green Gate to połączenie oryginalnego designu z filozofią prostoty, spokoju i radości życia.

 

 

Projektanci Green Gate, tworząc nowe kolekcje, łączą kolory i kształty modne w przeszłości z funkcjonalnością i estetyką naszych czasów. Większość kolekcji inspirowana jest oryginalnymi, francuskimi, ręcznie malowanymi obrazami datowanymi na lata 1878-1920 – złoty okres francuskiego wzornictwa. Poszukiwanie inspiracji do nowych kolekcji to także odkrywanie dawno zapomnianych wzorów, które dzięki współczesnej technice i materiałom, a przede wszystkim pasji projektantów Green Gate, dostają nowe życie.

 

 

Każda kolekcja Green Gate to propozycja porcelanowej, ręcznie wykończonej, przepięknej  zastawy stołowej, tekstyliów, akcesoriów na plażę i piknik. Porcelana produkowana jest w seriach, z których większość powtarza się z kolekcji na kolekcję.

 

 

 

 

Każda nowa kolekcja to również propozycja kilku, zupełnie nowych wzorów. Różne wzory na porcelanie, dzięki użyciu takiego samego motywu lub koloru, idealnie do siebie pasują – można je więc ciekawie łączyć.

 

 

 

 

To, czym zachwycały się nasze prababcie, dzięki Green Gate, może zachwycać również nas, lecz w bardziej współczesnym wydaniu. Kolekcje Green Gate są unikatowe i przywracają echa dawno zapomnianych dzieł sztuki.

no comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet