* * *,

Raduj się, świecie!

Święta już za nami.  Być może jednak zdziwi Was fakt, że nie kończę ich 26 grudnia.

Kocham ten wyjątkowy, czas!

 

Delikatne ozdabianie domu zaczynam już na początku Adwentu i dopiero w lutym zmieniamy dekoracje na bardziej wiosenne. Ciepłe światło choinkowych lampek, delikatność bombek i zapach igliwia od lat kojarzą mi się tak miło ze świątecznym czasem, że postanowiłam cieszyć się jak najdłużej tymi chwilami. Ciekawi jesteście jak nasz dom wyglądał w tym roku? Zobaczcie proszę.

 

Te filiżanki są z nami już bardzo długo i niezwykle je lubię. Intensywny, czerwony kolor, wygodny kształt  a nawet pojemność – wszystko jakby zrobione specjalnie dla mnie 😉 W tym roku, po raz pierwszy zrobiłam staropolski piernik. I wiem jedno – będę piekła go od tej pory na każde święta Bożego Narodzenia. Śliwkowe powidła i czekoladowa polewa nadają mu niezwykłej miękkości.

W drugi dzień świąt na naszym stole zawsze gości tort.
Tym razem piernikowo-pomarańczowy, z subtelną dekoracją.

Ten drewniany koń na biegunach stał na strychu od pięciu lat.
Kompletnie o nim zapomniałam. Jest piękny!

 

 

 

 

 To był dobry rok. Pełen wspaniałych przeżyć, cudownych ludzi i emocji. Pełen zmian, czasem trosk, które szczęśliwie są już daleko za nami. Życzę Wam kochani, na ten nowy rok, aby żyło się Wam po prostu dobrze. Abyście umieli znaleźć sens i radość we wszystkim co Was spotyka. Życzę Wam dużo zdrowia i miłości, spokoju i spełnienia marzeń ❤️

no comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet